Akcia

5-10952755-052

43,19 EUR s DPH

Skladom Tovar expedujeme v pondelok, stredu a piatok o 8:00 hod.

ks
Pozor. Časovo obmedzená jesenná akcia. Zľava 20% pri zadaní kupónu "kevlar-21" v objednávke. Neváhajte. Plášť na horský bicykel s jemným dezénom určený na rýchlu jazdu na pevnom povrchu. viac >>

Pozor. Časovo obmedzená jesenná akcia. Zľava 20% pri zadaní kupónu "kevlar-21" v objednávke. Neváhajte. 

Máte-ak radi rýchlu jazdu v ľahkom teréne s tvrdým podkladom, potom odporúčame plášť na horský bicykel Zefyros Top Design. Pre novú sezónu bol plášť inovovaný na základe poznatkov našich pretekárskych jazdcov. Zefyros je MTB plášť s jemnými a nízkymi členmi. Tie zaisťujú plášti nízky valivý odpor a jazdci zážitok z rýchlej a bezpečnej jazdy. Plášť má kevlarovou pätku a patentovanú technológiu Textreme zvyšujúce násobne odolnosť proti bočnému prerazeniu plášťa.

Parametre produktu Zefyros TOP DESIGN innovated 29 x 2,25 Tubeless Supra TSS + Textreme plášť na horský bicykel

Farba bočnice
Black
Konštrukcia
Tubeless Supra
Technológia
TSS + Textreme
Úroveň
elite level
Rozmer v milimetroch - ETRTO
57 - 622
Rozmer
29 x 2,25
Určenie
MTB
TPI
127
Zmes
CRX
Hustenie - kPa
380
Zaťaženie - kg
144
Váha - g
660
Typ bicykla
horské
Priemer plášťa
29
Šírka
1,5 a viac

VYBERÁTE SPRÁVNY ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

TUBELESS SUPRA

  • Kostra: 127 TPI; bubnová technológia (OLT)

  • Bočnice: Skinwall (SW)

  • Pätnej výstuha: aramid (A) + tesniace ochrana pätky

  • Vlastnosti: pri použití špeciálnej montážnej sady pre bezdušové plášte je možné použiť aj ako bezdušový plášť. Zvýšený jazdný komfort; znížený valivý odpor plášťa na bicykel; veľký hustiaci rozsah; pre bezdušové prevedenia veľmi nízka hmotnosť kompletu a eliminácia defektu prerazeniu duše o ráfik (Snake Bite).

TECHNOLÓGIE:

TEXTREME

Veľmi hustá a extrémne pevná pogumovaná tkanina umiestnená na bočnici plášťa na bicykel a okolo celej pätky. Jej výborná elasticita a takmer zanedbateľná hmotnosť zachovávajú skvelé jazdné vlastnosti plášťa typu Tubeless Supra. Zároveň Textreme niekoľkonásobne zvyšuje odolnosť plášťa proti bočnému prerazeniu pri minimálnom vplyve na jeho hmotnosť.

Plášte s touto ochranou sú určené pre veľmi ťažké závodné terény, v ktorých zaručujú maximálnu spoľahlivosť pri zachovaní vynikajúcich jazdných parametrov.

ZMES:

CRX - ARBON RACE EXTREME LIGHT

Je zmes obsahujúca aktívne sadze. Vďaka nim má vysokú štruktúrny pevnosť, zvýšenú odolnosť proti obrušivosti, výbornú adhéziu a záberové vlastnosti s nízkym valivým odporom. Hustota je 1,02 g / cm3. Svojimi vlastnosťami je určená predovšetkým pre plášťa na bicykel pre závodné účely.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
57 - 622
Rozměr
29 x 2,25
Váha - g
660
Technologie
TSS + TEXTRA
Směs
CRX
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Tubeless Supra
Úroveň
Elite level
TPI
127
Huštění - kPa
380
Zatížení - kg
144
Určení
MTB
Průměr pláště
29
Kontaktujte nás!