5-10951746-052

39,90 EUR s DPH

Skladom Expedícia prebieha v pondelok, stredu a piatok v 8h.

ks
Plášť na horský bicykel s jemným dezénom určený na rýchlu jazdu na pevnom povrchu. viac >>

Máte-ak radi rýchlu jazdu v ľahkom teréne s tvrdým podkladom, potom odporúčame plášť na horský bicykel Zefyros Top Design. Pre novú sezónu bol plášť inovovaný na základe poznatkov našich pretekárskych jazdcov. Zefyros je MTB plášť s jemnými a nízkymi členmi. Tie zaisťujú plášti nízky valivý odpor a jazdci zážitok z rýchlej a bezpečnej jazdy. Plášť má kevlarovou pätku. Pri jazde v traverzu alebo pri väčšom náklone oceníte adhézne vlastnosti duálny zmesi Grey Line.

Parametre produktu Zefyros TOP DESIGN innovated 27,5 x 2,25 Tubeless Supra TSS Grey Lines plášť na horský bicykel

Farba bočnice
Grey lines
Konštrukcia
Tubeless Supra
Technológia
TSS
Úroveň
elite level
Rozmer v milimetroch - ETRTO
57 - 584
Rozmer
27.5 x 2,25
Určenie
MTB
TPI
127
Zmes
GL
Hustenie - kPa
380
Zaťaženie - kg
136
Váha - g
550
Typ bicykla
horské
Priemer plášťa
27.5
Šírka
1,5 a viac

VYBERÁTE SPRÁVNY ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

TUBELESS SUPRA

  • Kostra: 127 TPI; bubnová technológia (OLT)

  • Bočnice: Skinwall (SW)

  • Pätnej výstuha: aramid (A) + tesniace ochrana pätky

  • Vlastnosti: pri použití špeciálnej montážnej sady pre bezdušové plášte je možné použiť aj ako bezdušový plášť. Zvýšený jazdný komfort; znížený valivý odpor plášťa na bicykel; veľký hustiaci rozsah; pre bezdušové prevedenia veľmi nízka hmotnosť kompletu a eliminácia defektu prerazeniu duše o ráfik (Snake Bite).

ZMES:

GL - GREY LINE

Špeciálna konštrukcia plášťa na bicykel zložená z dvoch zmesí

1 - mäkká šedá adhézne zmes (SSC - Grey Line) pre bočné figúry

2 - osvedčená čierna zmes (CRX) tvoriaci podklad a stredné figúry i bočné figúry.

Spojenie týchto dvoch zmesí je ideálnou kombináciou pre závodné plášťa s ohľadom na nízky valivý odpor pre rýchlu jazdu a veľmi dobrú adhéziu v zákrutách alebo bočnom traverzu.

CRX je zmes obsahujúca aktívny sadze. Vďaka nim má vysokú štruktúrny pevnosť, zvýšenú odolnosť proti obrušivosti, výbornú adhéziu a záberové vlastnosti s nízkym valivým odporom. Hustota je 1,02 g / cm3. Svojimi vlastnosťami je určená predovšetkým pre plášťa na bicykel pre závodné účely.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
57 - 584
Rozměr
27.5 x 2,25
Váha - g
550
Technologie
TSS
Směs
GL
Barva bočnice
Grey lines
Konstrukce
Tubeless Supra
Úroveň
Elite level
TPI
127
Huštění - kPa
380
Zatížení - kg
136
Určení
MTB
Průměr pláště
27.5
Kontaktujte nás!