Akcia

5-10952862-052

34 EUR s DPH

Skladom Tovar expedujeme v pondelok, stredu a piatok o 8:00 hod.

ks
Pozor. Časovo obmedzená jesenná akcia. Zľava 20% pri zadaní kupónu "kevlar-21" v objednávke. Neváhajte. Plášte nielen na cyklokros. viac >>

Pozor. Časovo obmedzená jesenná akcia. Zľava 20% pri zadaní kupónu "kevlar-21" v objednávke. Neváhajte. 

Mitas X-Swamp je cyklocrossový plášť pre naozaj ťažké podmienky ako terénom tak poveternostné. Rovnako ako ostatné cyklocrossové plášťa je vybavený WELTEX technológiu, vďaka ktorej máte istotu dlhej životnosti plášťa. Materiál je veľmi flexibilný a prispôsobí sa v takmer akýchkoľvek podmienkach. CRX Light Compound zlúčenina poskytuje vynikajúcu ovládateľnosť, či už idete po poľnej ceste alebo spevnené ceste. Vďaka veľkým a riedko posadeným členom dezénu je plášť predurčený do veľmi blatistých podmienok. Dokáže si nájsť pevný podklad aj napriek vysokej vrstvu blata a má tiež skvelé samočistiace schopnosti.

Parametre produktu X - SWAMP 700 x 33C Tubeless Supra Black

Farba bočnice
Black
Hustenie - kPa
600
Konštrukcia
Tubeless Supra
Rozmer
700 x 33C
Zmes
OC
Technológia
WELTEX
TPI
29
Váha - g
360
Zaťaženie - kg
102
Rozmer v milimetroch - ETRTO
33 - 622

VYBERÁTE SPRÁVNY ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

TUBELESS SUPRA

  • Kostra: 127 TPI; bubnová technológia (OLT)

  • Bočnice: Skinwall (SW)

  • Pätnej výstuha: aramid (A) + tesniace ochrana pätky

  • Vlastnosti: pri použití špeciálnej montážnej sady pre bezdušové plášte je možné použiť aj ako bezdušový plášť. Zvýšený jazdný komfort; znížený valivý odpor plášťa na bicykel; veľký hustiaci rozsah; pre bezdušové prevedenia veľmi nízka hmotnosť kompletu a eliminácia defektu prerazeniu duše o ráfik (Snake Bite).

TECHNOLÓGIE:

WELTEX - TECHNOLÓGIE OCHRANY PÄTKY

Veľmi hustá a extrémne pevná pogumovaná tkanina umiestnená okolo celej pätky plášťa. Jej výborná elasticita pri takmer zanedbateľné hmotnosti zároveň niekoľkonásobne zvyšuje odolnosť pätky plášťa na koleso proti oderu od ramienok predovšetkým u karbónových ráfikov.

ZMES:

OC - OPTIMAL

Zmes so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Svojim optimálnym vyvážením medzi obrušivostí a životnosťou je určená pre plášte na bicykel strednej triedy používateľských - amatérsky šport i tréningové účely.

 

 

 

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
33 - 622
Rozměr
700 x 33C
Váha - g
360
Technologie
WELTEX
Směs
OC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Tubeless Supra
TPI
29
Huštění - kPa
600
Zatížení - kg
102
Průměr pláště
700
Kontaktujte nás!