Akcia

5-10952861-052

34 EUR s DPH

Skladom Tovar expedujeme v pondelok, stredu a piatok o 8:00 hod.

ks
Pozor. Časovo obmedzená jesenná akcia. Zľava 20% pri zadaní kupónu "kevlar-21" v objednávke. Neváhajte. Plášť nielen na cyklokros. viac >>

Pozor. Časovo obmedzená jesenná akcia. Zľava 20% pri zadaní kupónu "kevlar-21" v objednávke. Neváhajte. 

Mitas X-Field je cyklocrossový plášť pre drsnejšie a členitejšie terén ako X-Road. Vďaka WELTEX technológii máte istotu dlhej životnosti plášťa. Materiál je veľmi flexibilný a prispôsobí sa v takmer akýchkoľvek podmienkach. CRX Light Compound zlúčenina poskytuje vynikajúcu ovládateľnosť, či už idete po poľnej ceste alebo spevnené ceste. Vďaka väčším a menej husto osadeným členom dezénu je určený do ťažších podmienok. Medzi trojicou našich cyklocrossových plášťov sa jedná o najväčšieho univerzála.


PARAMETRE X - FIELD 700 x 33C Tubeless Supra Black

 • TPI: 127
 • Max. zaťaženie: 100 kg
 • Hmotnosť: 330 gramov
 • Veľkosť: 700x33C
 • Farba: čierna
 • CRX LC: špeciálna odľahčená zmes pre veľmi nízku váhu plášťa a skvelú ovládateľnosť
 • WELTEX: Pogumovaná tkanina s vysokou hustotou polyméru na behúni chráni pred poškodením

VYBERÁTE SPRÁVNY  ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

TUBELESS SUPRA

 • Kostra: 127 TPI; bubnová technológia (OLT)

 • Bočnice: Skinwall (SW)

 • Pätnej výstuha: aramid (A) + tesniace ochrana pätky

 • Vlastnosti: pri použití špeciálnej montážnej sady pre bezdušové plášte je možné použiť aj ako bezdušový plášť. Zvýšený jazdný komfort; znížený valivý odpor plášťa na bicykel; veľký hustiaci rozsah; pre bezdušové prevedenia veľmi nízka hmotnosť kompletu a eliminácia defektu prerazeniu duše o ráfik (Snake Bite).

TECHNOLÓGIE:

WELTEX - TECHNOLÓGIE OCHRANY PÄTKY

Veľmi hustá a extrémne pevná pogumovaná tkanina umiestnená okolo celej pätky plášťa. Jej výborná elasticita pri takmer zanedbateľné hmotnosti zároveň niekoľkonásobne zvyšuje odolnosť pätky plášťa na koleso proti oderu od ramienok predovšetkým u karbónových ráfikov.

ZMES:

CRX - ARBON RACE EXTREME LIGHT

Je zmes obsahujúca aktívne sadze. Vďaka nim má vysokú štruktúrny pevnosť, zvýšenú odolnosť proti obrušivosti, výbornú adhéziu a záberové vlastnosti s nízkym valivým odporom. Hustota je 1,02 g / cm3. Svojimi vlastnosťami je určená predovšetkým pre plášťa na bicykel pre závodné účely.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
33 - 622
Rozměr
700 x 33
Váha - g
350
Technologie
WELTEX
Směs
CRX
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Tubeless Supra
Úroveň
Elite level
TPI
127
Huštění - kPa
600
Zatížení - kg
100
Určení
Gravel / Cyklokross
Průměr pláště
700
Kontaktujte nás!