5-10951901-052

22,90 EUR s DPH

Vypredané Tovar je momentálne vypredaný. K väčšine produktov existuje alternatíva, ak by ste potrebovali poradiť s výberom, bez váhania nás kontaktujte.

Plášť pre BMX bicykel. viac >>

Na dnešnej tvrdej a hladkej bicrossové trate je ideálny Speedo LT. Použitím nízkych členov a ich optimálne hustote v spojení so špeciálnou zmesou bolo dosiahnuté ideálneho odvaľovanie pri zachovaní priľnavosti k terénu a bezpečného vedenia plášťa.

Parametre produktu SPEEDO LT 20 x 1,75 x 2 Racing Pro

Farba bočnice
Black
Konštrukcia
racing Pre
Úroveň
elite level
Rozmer v milimetroch - ETRTO
47 - 406
Rozmer
20 x 1,75 x 2
Určenie
bicross
TPI
127
Zmes
CRX
Hustenie - kPa
600
Zaťaženie - kg
106
Váha - g
330

VYBERÁTE SPRÁVNY ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

RACING PRO

  • Kostra: 127 TPI; bubnová technológia (OLT)

  • Bočnice: Skinwall (SW)

  • Pätnej výstuha: zosilnená aramidová výstuha (AR)

  • Vlastnosti: nízka hmotnosť; nízky valivý odpor; veľký hustiaci rozsah; skladnosť plášťa na bicykel

ZMES:

CRX - Arbon RACE EXTREME LIGHT

Je zmes obsahujúca aktívne sadze. Vďaka nim má vysokú štruktúrny pevnosť, zvýšenú odolnosť proti obrušivosti, výbornú adhéziu a záberové vlastnosti s nízkym valivým odporom. Hustota je 1,02 g / cm3. Svojimi vlastnosťami je určená predovšetkým pre plášťa na bicykel pre závodné účely.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
47 - 406
Rozměr
20 x 1,75 x 2
Váha - g
330
Směs
CRX
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Racing Pro
Úroveň
Elite level
TPI
127
Huštění - kPa
600
Zatížení - kg
106
Určení
Bicross
Průměr pláště
20
Kontaktujte nás!