5-10952795-042

6,50 EUR s DPH

Vypredané Tovar je momentálne vypredaný. Z výroby bude dodaný v priebehu 4 - 6 týždňov. K väčšine produktov existuje alternatíva, ak by ste potrebovali poradiť s výberom, bez váhania nás kontaktujte.

Plášť pre BMX bicykel. viac >>

Na dnešnej tvrdej a hladkej bicrossové trate je ideálny BMX plášť Speedo LT. Použitím nízkych členov a ich optimálne hustote v spojení so špeciálnou zmesou bolo dosiahnuté ideálneho odvaľovanie pri zachovaní priľnavosti k terénu a bezpečného vedenia plášťa.

Pozor - vnútorný priemer plášťa je 451 mm, čo je u 20 palcového plášťa neštandardné rozmer (obvykle je 406 mm). Pred objednaním sa uistite, že Vaše koleso má práve tento priemer.

Parametre produktu SPEEDO LT 20 x 1 a 1/8 Classic - vnútorný priemer plášťa je 451 mm

Farba bočnice
Black
Konštrukcia
classic
Úroveň
hobby level
Rozmer v milimetroch - ETRTO
28 - 451
Rozmer
20 x 1 a 1/8
Určenie
bicross
TPI
22
Zmes
BC
Hustenie - kPa
700
Zaťaženie - kg
52
Váha - g
450

Vyberáme správnu ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

CLASSIC

  • Kostra: 22 alebo 29 TPI, bubnová technológia (OLT)

  • Bočnice: gumwall (GW)

  • Pätnej výstuha: vinuté lanko (TW)

  • Vlastnosti: spoľahlivosť; odolnosť proti opotrebovaniu; dobré jazdné vlastnosti plášťa na bicykel; vyšší hustiaci tlaky

ZMES:

BC - BASIC COMPOUND

Štandardné protektorovať sadzové zmes s dlhou životnosťou a dobrými jazdnými vlastnosťami, určená pre plášte na kolopro bežné použitie v univerzálnych podmienkach.

 

 

 

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
28 - 451
Rozměr
20 x 1 1/8
Váha - g
450
Směs
BC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Hobby level
TPI
22
Huštění - kPa
700
Zatížení - kg
52
Určení
Bicross
Průměr pláště
20
Kontaktujte nás!