5-10953230-042

6,60 EUR s DPH

Skladom Tovar expedujeme v pondelok, stredu a piatok o 8:00 hod.

ks
Plášť na kočík, detský bicykel alebo odrážadlo rozmer 350A alebo 14 palcov. viac >>

Takmer hladký plášť určuje plášť pre jazdu na ceste a spevnenom povrchu. Vnútorný priemer plášťa je 288mm tzn. 14 palcov celkvý priemer. Plášte sa používajú pre kočíky, detské bicykle a odrážala. Možno použiť aj ako náhradu za plášť s označením 350A alebo 14 palcov

VYBERÁTE SPRÁVNY ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

PRE CLASSIC

  • Kostra: 22 or 29 TPI

  • Bočnice: gumwall (GW)

  • Pätnej výstuha: oceľový drôt (W)

  • Vlastnosti: spoľahlivosť; odolnosť proti opotrebeniu plášťa na bicykel; dobré jazdné vlastnosti

ZMES:

BC - BASIC COMPOUND

Štandardné protektorovať sadzové zmes s dlhou životnosťou a dobrými jazdnými vlastnosťami, určená pre plášte na kolopro bežné použitie v univerzálnych podmienkach.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
37 - 288
Rozměr
350A CONFORT
Váha - g
320
Směs
BC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Pre Classic
TPI
22
Huštění - kPa
320
Zatížení - kg
36
Určení
Dětská
Průměr pláště
14
Kontaktujte nás!