5-10952471-072

11,61 EUR s DPH

Vypredané Tovar je momentálne vypredaný. K väčšine produktov existuje alternatíva, ak by ste potrebovali poradiť s výberom, bez váhania nás kontaktujte.

Plášť pre horský bicykel 29 palcov. viac >>

Jeho predchodca je plášť Scylla. Ide o univerzálne a rýchly plášť do stredne ťažkého terénu s tvrdým podkladom, kde vás spoľahlivo podrží.

Parametre produktu OCELOT 29 x 2,10 Classic plášť na horský bicykel

Farba bočnice
Black
Konštrukcia
classic
Úroveň
economy level
Rozmer v milimetroch - ETRTO
54 - 622
Rozmer
29 x 2,10
TPI
22
Zmes
BC
Hustenie - kPa
380
Zaťaženie - kg
128
Váha - g
1000
Typ bicykla
horské
Priemer plášťa
29
Šírka
1,5 a viac

Vyberáme správnu ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

CLASSIC

  • Kostra: 22 alebo 29 TPI, bubnová technológia (OLT)

  • Bočnice: gumwall (GW)

  • Pätnej výstuha: vinuté lanko (TW)

  • Vlastnosti: spoľahlivosť; odolnosť proti opotrebovaniu; dobré jazdné vlastnosti plášťa na bicykel; vyšší hustiaci tlaky

ZMES:

BC - BASIC COMPOUND

Štandardné protektorovať sadzové zmes s dlhou životnosťou a dobrými jazdnými vlastnosťami, určená pre plášte na kolopro bežné použitie v univerzálnych podmienkach.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
54 - 622
Rozměr
29 x 2,10
Váha - g
1000
Směs
BC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Economy level
TPI
22
Huštění - kPa
380
Zatížení - kg
128
Průměr pláště
29
Kontaktujte nás!