5-10967342-046

7,81 EUR s DPH

Vypredané Tovar je momentálne vypredaný. K väčšine produktov existuje alternatíva, ak by ste potrebovali poradiť s výberom, bez váhania nás kontaktujte.

Plášť pre invalidné a nemocničné vozíky.
viac >>

Plášť pre detské bicykle, ručné a invalidné vozíky. Tento plášť je v šedej farbe. Vnútorný priemer plášťa je 94 mm. Plášť je dušové - vhodnou dušu nájdete medzi súvisiacimi produktmi.

Parametre produktu JUMBO 200 x 50 sivý plášť pre invalidné vozíky

Farba bočnice
Grey
Konštrukcia
pre Classic
Rozmer v milimetroch - ETRTO
50 - 94
Rozmer
200 x 50
TPI
22
Zmes
BC
Hustenie - kPa
250
Zaťaženie - kg
21
Váha - g
180

VYBERÁTE SPRÁVNY ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

PRE CLASSIC

Kostra: 22 or 29 TPI

Bočnice: gumwall (GW)

Pätnej výstuha: oceľový drôt (W)

Vlastnosti: spoľahlivosť; odolnosť proti opotrebeniu plášťa na bicykel; dobré jazdné vlastnosti

ZMES:

BC - BASIC COMPOUND

Štandardné protektorovať sadzové zmes s dlhou životnosťou a dobrými jazdnými vlastnosťami, určená pre plášte na kolopro bežné použitie v univerzálnych podmienkach.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
50 - 94
Rozměr
200 x 50
Váha - g
180
Směs
BC
Barva bočnice
Grey
Konstrukce
Pre Classic
TPI
22
Huštění - kPa
250
Zatížení - kg
21
Průměr pláště
20
Kontaktujte nás!