5-10950935-042

12 EUR s DPH

Skladom Tovar expedujeme v pondelok, stredu a piatok o 8:00 hod.

ks
Plášť na trekové alebo mestskej bicykel 27" palcov. viac >>

Univerzálny plášť určený pre jazdu na nekvalitnom a nespevnenom povrchu.

Takmer hladká stredná časť plášťa zaisťuje menší valivý odpor pri jazde na ceste. Niektoré plášte sú vyrábané aj s ďalšími ochrannými a bezpečnostnými prvkami (v tomto prevedení sú vhodné pre elektrobicykle).

Technológia plášťov Mitas Antipuncture System (APS)

Prináša zvýšenú ochranu proti defektu. Gumový nárazník (cca 1 mm) vyrobený zo špeciálnej zmesi umiestnený medzi behúňom a kostrou plášťa na bicykel vďaka svojim vlastnostiam (vysoká štruktúrny pevnosť a tvrdosť) podstatne zvyšuje odolnosť proti prerazeniu, tým znižuje riziko defektu veloplášte. Zvyšuje tuhosť a pevnosť v oblasti koruny, čím znižuje valivý odpor pri zachovaní adhéznych vlastností. To znamená, že na plášťoch na bicykel s technológiou APS sa proste menej nášľapom. Používa sa súčasne s reflexnou páskou Reflex Stripe (RS), ktorá zvyšuje Vašu bezpečnosť po zotmení.

Plášte na bicykel s technológiou Mitas Reflex Stripe (RS)

Starajú sa o vašu bezpečnosť. Prevádzka za zníženej viditeľnosti je v dnešnom prevádzke nebezpečný a my v Mitas sa o cyklistov staráme po všetkých stránkach. Preto prichádzame s technológiou plášťov na bicykel Reflex Stripe, ktoré majú na bočnici odrazové reflexné pásky. Výborné parametre reflexné pásky zaručujú vysokú kvalitu odrazu svetla za šera, tmy, hmly a dažďa po celú dobu životnosti plášťa. Plášte Rubena s reflexnou páskou môžu používať celosvetovo platný certifikát E4 88R-002058, ktorým je zaručená kvalita výroby plášťov podľa presne stanovených parametrov. Reflexná páska presne umiestnená na bočnici veloplášte je výrazný bezpečnostný a estetický prvok, ktorý zvyšuje úžitkovú hodnotu výrobku a bezpečnosť každého jazdca.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
32 - 630
Rozměr
27 x 1 1/4
Váha - g
600
Technologie
APS+RS
Směs
OC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Hobby level
TPI
29
Huštění - kPa
650
Zatížení - kg
91
Určení
e-bike
Průměr pláště
27
Kontaktujte nás!