-4%

5-10967265-042

15,90 EUR s DPH

16,54 EUR s DPH

4% (0,64 EUR s DPH)

Skladom Expedícia prebieha v pondelok, utorok a štvrtok v 8h.

ks
Plášť na trekové alebo mestskej bicykel či elektrobicykel 20 "palcov. viac >>

plášť určený predovšetkým do mestskej premávky. Štruktúra figúr plášťa zaisťuje dobrú priľnavosť a nízky valivý odpor ako na suchom, tak i na mokrom povrchu. Niektoré plášte sú vyrábané aj s ďalšími ochrannými a bezpečnostnými prvkami (v tomto prevedení sú vhodné pre elektrobicykle).

Parametre produktu FLASH 20 x 1,75 x 2 Classic LW + ST + RS

Farba bočnice
Black
Konštrukcia
classic
Technológia
LW + ST + RS
Úroveň
hobby level
Rozmer v milimetroch - ETRTO
47 - 406
Rozmer
20 x 1,75 x 2
Určenie
e-bike
TPI
29
Zmes
OC
Hustenie - kPa
450
Zaťaženie - kg
80
Váha - g
700

VYBERÁTE SPRÁVNY ROZMER?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik.

Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov.

Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Ako vybrať šírku ráfika a plášťa

KONŠTRUKCIA:

CLASSIC

  • Kostra: 22 alebo 29 TPI, bubnová technológia (OLT)

  • Bočnice: gumwall (GW)

  • Pätnej výstuha: vinuté lanko (TW)

  • Vlastnosti: spoľahlivosť; odolnosť proti opotrebovaniu; dobré jazdné vlastnosti plášťa na bicykel; vyšší hustiaci tlaky

TECHNOLÓGIE:

LW - LONG WAY

Technológia Mitas Long Way (LW) zaisťuje zvýšenú odolnosť proti prerazeniu v korune i boku; cca 2x dlhšiu životnosť a odolnosť v porovnaní s plášti Classic.

* Kostra: 29 TPI; bubnová technológia (OLT)

* Bočnice: zosilnený gumwall (GW); zmes s vynikajúcimi dynamickými vlastnosťami

* Pätné výstuha: Vinuté oceľové lanko (2x2)

ST - STOP THORN

Gumový cca. 3 mm hrubý nárazník vyrobený zo špeciálnej zmesi umiestnený medzi behúňom a kostrou plášťa na bicykel. Vďaka svojim vlastnostiam prakticky zabraňuje vzniku prierazu alebo průpichu, čím prakticky eliminuje riziko defektu veloplášte pri bežnom používaní.

ST zvyšuje tuhosť a pevnosť v oblasti koruny, čím znižuje valivý odpor pri zachovaní adhéznych vlastností. Pre dosiahnutie optimálnych vlastností sa aplikuje na konštrukciou Long Way súčasne s reflexnou páskou s Longway konštrukciou.

Zvýšená odolnosť proti prepichnutiu bočnej steny a cca. 2 krát dlhšia životnosť v porovnaní s klasickým veloplášťov vďaka kostre 29 TPI, zosilneným bočniciam a zmesi Optimal compound.

RS - REFLEX STRIPE

Výborné parametre reflexné pásky zaručujú vysokú kvalitu odrazu svetla za šera, tmy, hmly a dažďa po celú dobu životnosti plášťa. Plášte Mitas s reflexnou páskou môžu používať celosvetovo platný certifikát E4 88R-002058, ktorým je zaručená kvalita výroby plášťov na bicykel podľa presne stanovených parametrov.

Reflexná páska presne umiestnená na bočnici veloplášte je výrazný bezpečnostný a estetický prvok, ktorý významne zvyšuje úžitkovú aj estetickú hodnotu výrobku.

ZMES:

OC - OPTIMAL

Zmes so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Svojim optimálnym vyvážením medzi obrušivostí a životnosťou je určená pre plášte na bicykel strednej triedy používateľských - amatérsky šport i tréningové účely.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
47 - 406
Rozměr
20 x 1,75 x 2
Váha - g
700
Technologie
LW+ST+RS
Směs
OC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Classic
Úroveň
Hobby level
TPI
29
Huštění - kPa
450
Zatížení - kg
80
Určení
e-bike
Průměr pláště
20
Kontaktujte nás!