5-10967297-052

29 EUR s DPH

Skladem

ks
Plášť na silniční kolo viac >>

Cestný plášť Arrow s technológiou WELTEX +. Čo je technológia WELTEX +?

TECHNOLÓGIE OCHRANY PÄTKY PLÁŠŤA WELTEX +

Veľmi hustá a extrémne pevná pogumovaná tkanina umiestnená okolo celej pätky plášťa. Jej výborná elasticita pri takmer zanedbateľné hmotnosti zároveň niekoľkonásobne zvyšuje odolnosť pätky plášťa proti priepichu a oderu od ramienok predovšetkým u karbónových ráfikov.

Plášť na bicykel ARROW váži len 290g a je vyrobený zo zmesi SMC (Silica Medium Compound) Špeciálna protektorová zmes s prímesou aktivovanej siliky. Svojim nízkym valivým odporom, dobrú priľnavosťou pneumatík a dlhou životnosťou je určená pre športové použitie v univerzálnych podmienkach. Táto zmes vyniká tiež veľmi stálymi vlastnosťami pri nižších teplotách.

PARAMETRY:

Barva bočnice
Black
Konstrukce
Racing Pro
Technologie
WELTEX+
Rozměr v milimetrech - ETRTO
28 - 622
Rozměr
700 x 28C
Určení
road
TPI
127
Směs
SMC
Huštění - kPa
700
Zatížení - kg
78
Váha - g
290

 

VYBÍRÁTE SPRÁVNÝ ROZMĚR?

Ak si nie ste 100% istí, či kupujete správny rozmer plášťa na bicykel, poradíme Vám. Zamerajte sa najmä na hodnotu parametra "Rozmer v milimetroch - ETRTO" - najmä na druhé číslo v poradí. Určuje vnútorný priemer plášťa, ktorý je kľúčový pre to, či plášť obujete na ráfik. Ide o priemer plášťa "od pätky k pätke" a mal by zodpovedať vnútornému (pätnému) priemeru Vášho ráfika. Tento rozmer je uvedený tiež na väčšine európskych plášťov. Prvé číslo v parametri je šírka plášťa a nie je pre otázku "pasuje / nepasuje" toľko zásadné. Veľká väčšina šírok bude do Vášho ráfika pasovať. Ak by ste si chceli byť stopercentne istí aj šírkou, nahliadnite do našej malej nápovedy Jak vybrat šířku ráfku a pláště

KONSTRUKCE:

RACING PRO

  • Kostra: 127 TPI; bubnová technologie (OLT)
  • Bočnice: skinwall (SW)
  • Patní výztuha: zesílená aramidová výztuha (AR)
  • Vlastnosti: nízká hmotnost; nízký valivý odpor; velký hustící rozsah; skladnost pláště na kolo

TECHNOLOGIE:

WELTEX+ – TECHNOLOGIE OCHRANY PLÁŠTĚ OD PATKY K PATCE

Velmi hustá a extrémně pevná pogumovaná tkanina umístěná od patky k patce pláště. Její výborná elasticita při téměř zanedbatelné hmotnosti zároveň několikanásobně zvyšuje odolnost pláště na kolo proti průpichu a také proti oděru od ramínek především u karbonových ráfků.

 

SMĚS:

SMC – SILICA MEDIUM COMPOUD

Speciální protektorová směs s příměsí aktivované siliky. Svým nízkým valivým odporem, dobrými adhezními vlastnostmi, dlouhou životností je určena pro pláště na kolo pro sportovní použití v univerzálních podmínkách. Tato směs vyniká také velmi stálými vlastnostmi při nižších teplotách.

Plášť / Duša
Plášť
Rozměr v milimetrech
28 - 622
Rozměr
700 x 28C
Váha - g
290
Technologie
WELTEX+
Směs
SMC
Barva bočnice
Black
Konstrukce
Racing Pro
TPI
127
Huštění - kPa
700
Zatížení - kg
78
Určení
cestné
Kontaktujte nás!