Tereza Němcová ovládla Rallye Sudety v rekordním čase

Tereza Němcová - Huříková, nyní už specialistka na maratony, dokázala suverénně zvítězit v legendárním závodě Rallye Sudety hned při své první účasti a to v rekordním čase 6:09:13 hodin! Členka Superior MTB Teamu rozjela technický a kopcovitý závod v Adršpachských horách s rozvahou a stupňovaným tempem najížděla na svoje soupeřky celé minuty. V průběhu šestihodinového závodu narostl náskok Terezy na druhou Karlu Štěpánovou na více jak 12 minut a tak si mohla Tereza v ne příliš oblíbeném teplém počasí svoje vítězství v klidu pohlídat. Podržely ji opět bezchybné, devětadvacetipalcové bezdušové pláště Mitas Scylla s technologií TEXTRA.V nabídce eshopu najdete také 27,5 palcové bezdušové pláště Scylla TEXTRA.

Tereza Němcová - Huříková

„Ze závodu jsem měla obrovský respekt, nikdy jsem tak dlouhý závod nejela a na poslední Mistrovství republiky mě v takovém počasí došly síly a místo oslav jsem skončila na kapačkách. Dnes byla výhoda, že se startovalo brzy, trať byla úžasná, ožívala jsem v technice a zvláště Hvězda mě osvěžila. Tam jsem si zvolila optimální stopu, po 95 km v sedle ji sjela a diváci zde byli úžasní, za což jsem ji poděkovala. Krize a defekty se mi vyhnuly, takže maximální spokojenost.“dodala v rozhovoru po závodě v cíli Tereza.

Další člen týmu Superior a jeden z očekávaných favoritů závodu mužské kategorie Filip Adel se nakonec na start závodu kvůli nemoci nepostavil.